Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій Братської селищної ради

Дата: 15.11.2021 14:45

15 листопада 2021 року Неля Собко провела апаратну нараду з керівниками установ, організацій та структурних підрозділів Братської селищної ради.

На розгляд присутніх було винесено низку важливих питань, зокрема:

- сталого проходження опалювального періоду закладами соціальної сфери територіальної громади;

- стану виконання плану з надходжень до бюджету селищної ради;

- підготовки та проведення чергової сесії Братської селищної ради;

- підготовки заходів, присвячених до Міжнародного дня людей з інвалідністю, Дня пам’яті жертв голодоморів, Дня Святого Миколая;

- підготовка до обговорення Стратегії розвитку громади;

- підготовка та проведення засідання виконавчого комітету селищної ради;

- підготовки та проведення комісії з ТЕБ тв. НС;

- засідання комісії із захисту прав дітей

та інші.

Із вказаних питань було заслухано доповіді начальника відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та надзвичайних ситуацій Миколи Агаркова, директора комунальної установи «Братський центр фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Світлани Грицан, заступника селищного голови Наталі Беньковської, начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Наталії Коваль, директора територіального центру соціального обслуговування Братської селищної ради Оксани Онопрієнко, секретаря Братської селищної ради Світлани Агаркової, директора Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Ліни Гризоглаз, начальника служби у справах дітей селищної ради Ірини Афанасьєвої, начальник фінансового відділу Ніла Мирненко, керуючого справами, секретаря виконавчого комітету селищної ради Дмитра Козиревича.

За результатами розгляду питань зроблено детальний аналіз стану справ та надано відповідні доручення посадовим особам селищної ради.