20 Січня, 2023 р., 10:57
Бої за Донецький аеропорт (ДАП) – одні з найзапекліших у російсько-українській війні. 242 дні українські військові, добровольці, медики й волонтери протистояли незаконним збройним формуванням та регулярним підрозділам російської армії, затято відстоюючи рідну землю.
16 Січня, 2023 р., 16:36
16 січня 2023 року в Братські селищній раді відбулася апаратна нарада, яку провела селищний голова Неля Собко. Участь у нараді взяли заступник селищного голови Наталя Беньковська, секретар селищної ради Світлана Агаркова, керуючий справами, секретар виконавчого комітету селищної ради Дмитро Козиревич, керівники структурних підрозділів селищної ради, установ та організацій громади.
11 Січня, 2023 р., 08:18
Уряд ухвалив рішення, згідно з яким сума компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб зросте до 6700 грн. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
09 Січня, 2023 р., 15:23
09 січня 2023 року селищний голова Неля Собко провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій Братської територіальної громади, під час проведення якої було розглянуто низку важливих питань, зокрема:
09 Січня, 2023 р., 10:40
06 січня 2023 року директор ТЦСО Оксана Онопрієнко привітала мешканців відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, побажала мирного неба над головою, здоров'я та Божої благодаті. Вручила солодощі які люб'язно надав Окмінський В.В.
05 Січня, 2023 р., 15:37
Братська селищна рада оголошує інформацію про результати засідання комісії з відбору виконавця робіт із землеустрою на конкурентних засадах від 05.01.2023 р.
02 Січня, 2023 р., 15:45
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Братської селищної ради у період воєнного стану продовжує свою діяльність, адже під опікою терцентру перебувають сотні одиноких літніх громадян та осіб з інвалідністю, які потребують постійної допомоги.
02 Січня, 2023 р., 15:25
Стратегічний напрям впровадження в Україні безбар’єрного простору затверджений Розпорядженням Кабінету міністрів Україні №366-р від 14.04.2021 року «Про схвалення Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року», реалізація якого потребує комунікаційного супроводу з метою формування громадської думки на підтримку.
30 Грудня, 2022 р., 12:13
У січні 2022 року відділом містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та НС Братської селищної ради Миколаївської області проведено обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю в навчально-виховних закладах Братської громади.
30 Грудня, 2022 р., 11:26
Братська селищна рада та ГО Добробат Братщини регулярно здійснюють поїздки до зони бойових, доставляючи нашим землякам, які боронять нашу країну від ворога, необхідну допомогу. В переддень новорічних свят виникла ідея організувати поїздку на схід для доставки гуманітарної допомоги та смаколиків до святкового столу нашим захисникам – жителям нашої громади, які не зможуть зустріти Новий Рік зі своїми родинами.