Увага! Важливе оголошення для внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 31.08.2023 09:27

З метою участі у реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції, при Вознесенській районній військовій адміністрації утворюється Рада з питань внутрішньо переміщених осіб.

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є адміністративно-територіальна одиниця в межах Вознесенського району, яка є адресою останнього задекларованого/зареєстрованого місця проживання внутрішньо переміщеної особи, в тому числі які є представниками суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи та бажають брати участь у діяльності Ради.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до управління   соціального захисту населення Вознесенської районної військової адміністрації внутрішньо переміщеними особами документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:

•  заяви у довільній формі;

- документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;

•  документа про освіту (за наявності);

- мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;

- відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);

- довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості).

Документи щодо включення осіб до складу Ради подаються в термін до 12 вересня 2023 року до управління соціального захисту населення Вознесенської районної військової адміністрації за адресою: вул. Центральна, 27, м.Вознесенськ, Миколаївська обл., 56500, тел.(05134)3-21-68

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради, які оцінюються, є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність особистих досягнень або реалізованих проєктів у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб, наявність конкретних пропозицій щодо особистого внеску в реалізацію мети та завдань Ради.

Вознесенська районна військова адміністрація