15 Березня, 2024 р., 08:32
Ми щиро радіємо, коли наші діти розкриваються, діляться своїми думками й емоціями, вчаться взаємодіяти й комунікувати, працювати командою й підтримувати один одного. Тому 14 березня 2024 року для учнів 10-11 класів Братської громади було організовано дружню зустріч із колективом Миколаївського національного аграрного університету. Ініціатором дійства виступила проректор з науково-педагогічної і виховної роботи та підвищення кваліфікації, доктор педагогічних наук, професор Наталя Шарата.
14 Березня, 2024 р., 16:10
Братська селищна рада оголошує конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою на конкурентних засадах з метою розробки документації із землеустрою, а саме:
14 Березня, 2024 р., 15:55
14 березня 2024 року Неля Собко здійснила робочу поїздку до сіл Миколаївка та Петропавлівка Миколаївського старостинського округу та провела особистий виїзний прийом громадян.
14 Березня, 2024 р., 14:35
Активно продовжується робота мобільної бригади соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та /або насильства за ознакою статі, яка працює при Братському центрі соціальних служб.
14 Березня, 2024 р., 13:53
В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон в Новій Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.
13 Березня, 2024 р., 16:47
Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що одним із обов’язків операторів ринку є - реєструвати потужності у випадках, передбачених Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) (п.4, ч.1, ст.20 ЗУ №771/97-ВР від 23.12.199, із змінами).
13 Березня, 2024 р., 09:48
Грантова програма «Власна справа» – компонент урядового проєкту єРобота – стартувала у липні 2022 року для підтримки мікро- та малого бізнесу. За програмою підприємці можуть отримати гранти до 250 тис. грн та створити чи розширити власний бізнес.
11 Березня, 2024 р., 10:07
Традиційно робочий тиждень в Братській селищній раді розпочався з наради з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій територіальної громади, яку провела селищний голова Неля Собко.
11 Березня, 2024 р., 09:40
8 березня 2024 року директор територіального центру Оксана Онопрієнко привітала жіночу половину стаціонару з Міжнародним жіночим днем, побажала здоров'я, мирного неба над головою та та вручила солодкі подарунки і квіти, які люб'язно надали підприємці Роман Лазарук та Тетяна Бондаренко.