08 Квітня, 2024 р., 11:35
3 квітня 2024 року відбулося засідання конкурсної комісії Братської  селищної ради з відбору виконавців робіт із землеустрою на конкурентних засадах.
05 Квітня, 2024 р., 15:47
Вже стало традицією наприкінці робочого тижня підводити підсумки роботи.
05 Квітня, 2024 р., 08:48
Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проект Дія.Бізнес, спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проект «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.
03 Квітня, 2024 р., 15:41
Фахівцем із соціальної роботи Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Світланою Силенко та практичним психологом Центру Оленою Калініною, відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 р. №268 «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів», активно проводиться робота з внутрішньо переміщеними сім'ями, які звертаються до Центру, з відповідним пакетом документів, з метою отримання висновку оцінки потреб сім'ї / особи з подальшим поданням вищезазначених документів до органу опіки та піклування Братської селищної ради для прийняття рішення про надання або відмову в наданні статусу за результатами розгляду комісії з питань захисту прав дитини.
01 Квітня, 2024 р., 14:46
Постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року №300, були внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України 16 серпня 2022р. № 918 (далі - Порядок).
01 Квітня, 2024 р., 11:44
Селищний голова Неля Собко провела оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій Братської селищної ради.
01 Квітня, 2024 р., 10:02
29 березня 2024 року директором Братського центру соціальних служб Ліною Гризоглаз та практичним психологом центру Оленою Калініною, за сприяння директора Братського закладу дошкільної освіти Крістіни Сало, проведено черговий тренінг із циклу «Батьківство без стресу», на тему «Як розв’язувати конфлікти?».
29 Березня, 2024 р., 22:26
Традиційно, в кінці тижня підводимо підсумки роботи селищної ради та її структурних підрозділів.
29 Березня, 2024 р., 10:56
Продовжується робота Братського центру соціальних служб щодо проведення інформаційних кампаній стосовно залучення кандидатів на створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та патронату над дитиною.
29 Березня, 2024 р., 10:40
Рішенням виконавчого комітету Братської селищної ради від 28 березня 2024 року №2 встановлено тарифи на транспортні послуги спецтехніки комунального підприємства «Водограй» Братської селищної ради, які почнуть діяти з 01 квітня 2024 року.