17 Червня, 2021 р., 10:53
16 червня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади керівника Новокостянтинівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Братської селищної ради Братського району Миколаївської області.
17 Червня, 2021 р., 10:34
Відповідно до Меморандуму про співробітництво між філією Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області та Братським центром соціальних служб Братської селищної ради Братського району Миколаївської області 11 червня  2021 року на базі Братського  районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області начальником сектору Геннадієм Бровком та фахівцем із соціальної роботи Світланою Силенко   проведено зустріч з суб’єктам пробації, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі або звільнені від відбування покарання з  випробуванням.
17 Червня, 2021 р., 10:30
В ході підготовки до чергової сесії Братської селищної ради 16.06.2021 відбулося спільне засідання постійних комісій з питань освіти, культури, молоді, спорту, материнства, дитинства, охорони здоров'я, соціального захисту населення, депутатської діяльності, етики, законності та гласності та планування бюджету, фінансів та економічної реформи.
17 Червня, 2021 р., 10:25
15.06.2021 р. заступником голови Братської селищної ради Наталею Беньковською спільно з начальником фінансового відділу селищної ради Нілою Мирненко проведено нараду з директорами закладів загальної середньої освіти.
14 Червня, 2021 р., 13:30
14.06.2021 року Нелею Собко проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Братської селищної ради, установ та організацій, що функціонують на її території.
10 Червня, 2021 р., 14:47
З 7 червня 2021 року  працюють на тимчасових робочих місцях,  створених селищною радою,  громадяни,  які перебувають як безробітні на обліку в Братській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості.
10 Червня, 2021 р., 13:14
5 червня 2021 відбувся шостий обласний фестиваль дитячої творчості «Art-mix» дистанційно. Метою заходу є розвиток та популяризація дитячої творчості, формування художніх смаків на кращих зразках української та світової культурної спадщини, збагачення репертуару дитячими високохудожніми творами класиків та сучасних авторів та залучення талановитих дітей до активної участі у культурному житті Миколаївщини.
10 Червня, 2021 р., 09:22
09 червня 2021 р. Братським селищним головою Нелею Собко проведено схід жителів смт Братське – власників худоби.
09 Червня, 2021 р., 16:50
Братським селищним головою Нелею Собко проведено засідання комісії по надходженням Братської селищної ради.
09 Червня, 2021 р., 16:46
Під головуванням заступника голови Братської селищної ради Наталі Беньковської відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення Дня молоді, Дня Конституції України та інших державних свят протягом червня поточного року.