Український прапор над звільненою Снігурівщиною!

Дата: 09.12.2022 11:13

7 грудня, в День місцевого самоврядування, відбулася урочиста церемонія – підняття українського прапора у звільненій Снігурівській громаді. В цій визначній події взяли участь голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, очільник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта, депутати Миколаївської обласної ради, керівниками територіальних громад області та представники громадськості.

Під час урочистостей нагороджено тих, хто брав участь у звільненні Снігурівки, сіл та селищ навколо. Також відзнаками Миколаївської обласної ради «Хрест Святого Миколая» нагородили представників місцевого самоврядування – голів територіальних громад. Серед інших, цією відзнакою було нагороджено Братського селищного голову Нелю Собко, яка очолила делегацію від нашої громади.

Крім участі у заходах делегація Братської громади привезла мешканцям Снігурівщини так потрібну на де окупованих територіях гуманітарну допомогу.

Дякуємо усім жителям територіальної громади, які долучилися до збору допомоги, керівникам та спеціалістам старостинських округів, які організовували цю роботу на місцях та забезпечили доставку допомоги на пункт її збору.

Щиро дякуємо ФОП Чупіра за наданих 100 рум’яних запашних хлібин.

Дякуємо усім небайдужим! Разом переможемо!