Реалізація проекту «Дитина не сама» в Братській громаді

Дата: 07.12.2022 11:11

На сьогоднішній день трапляються сім’ї, де діти виховуються без належного батьківського піклування та догляду, але на щастя працює проект «Дитина не сама», в рамках якого сім’ї, які пройшли навчання допомагають дітям із неблагополучних сімей та надають тимчасовий прихисток.

В Братській територіальній громаді також є сім’я, яка взяла участь у даному проекті. Тож Братським центром соціальних служб спільно із Братською та Новомар’ївською службами у справах дітей, було влаштовано в цю сім’ю, двох дітей із різних сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, на деякий термін до вирішення їх подальшої долі. Даній сім’ї була надана гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, дитячого харчування, одягу. Також центром була надана допомога у проходженні медичного обстеження дітей із заключенням декларації з сімейним лікарем. Завдяки даному проєкту, під час воєнного стану, діти які перебувають в складних життєвих обставинах, мають можливість отримати належне піклування, сім’ю, тепло, любов та підтримку.