З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2022 11:37

Шановні колеги, депутати усіх рівнів, представники старостинських округів, ветерани місцевого самоврядування!

Нам з Вами випала непроста місія бути обраними й працювати в надзвичайно складний і відповідальний період, час військових дій, коли наша держава вкотре виборює своє право на незалежність, право називатись нацією гордих, волелюбних людей.Тому всі наші дії, сьогодні, скоординовані та спрямовані на Перемогу.Ви стали форпостом і надійною підтримкою нашої армії, дали прихисток жителям, де відбуваються військові дії, спрямовуєте всю енергію, вміння, знання, щоб вибудувати нові стосунки з тими, хто повертається на деокуповані території, підтримуєте, конкретними справами.Вітаю всіх і кожного окремо з народних обранців з Днем місцевого самоврядування! Нехай всі бажання здійсняться, а найголовніше, нехай довгочікувана Перемога наступить якнайшвидше, а всі заплановані проєкти обов'язково втіляться в життя. Нехай частіше зустрічається чесність і чуйність, відкритість і надійність, командний дух, попри різну політичну приналежність, але єдину мету - здолати всі виклики та перемогти. Я вірю у Вас і надіюсь на плідну співпрацю. Нехай усі поставлені завдання будуть вирішені та максимально задовольнять потреби наших виборців, що повірили нам і підтримують всіляко. Здоров’я вам, міцних нервів, вірних друзів та щирої взаємодопомоги!

Селищний голова                Неля Собко