ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ

28 Січня, 2022 р., 11:18
Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївські області інформує, що з 1 січня 2022 року змінилась вартість легкового автомобіля, з якої сплачується збір на обов’язкове державне пенсійне страхування.
28 Січня, 2022 р., 11:07
Запрошуємо ознайомитись з освітнім серіалом «Безбар’єрна грамотність» на порталі «ДІЯ Цифрова освіта».
20 Січня, 2022 р., 13:06
У Соціально-психологічному центрі міста Славутича Київської області працює «Телефон довіри» - служба безоплатної психологічної та правової допомоги учасникам АТО/ООС та членам їх сімей.
19 Січня, 2022 р., 16:21
27 січня  представники Міністерства цифрової трансформації України побувають у Братській громаді,  де розкажуть про можливості порталу Дія та нові електронні послуги.
17 Січня, 2022 р., 15:13
19 січня 2022 року о 700  в селищі Братське, біля пішохідного мосту, розташованого на річці Мертвовід, біля парку Живковича, відбудеться святкове богослужіння та освячення води настоятелем Свято-Миколаївського храму Олегом Гарбовським.
17 Січня, 2022 р., 11:16
Братська селищна рада повідомляє, що формування земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними польовими дорогами і лісосмугами та внесення відомостей до Державного земельного кадастру з метою подальшої можливості оформлення права оренди на дані земельні ділянки, здійснюється при розробці документації із землеустрою.
17 Січня, 2022 р., 11:07
Вознесенське районне управління Головного управління ДСНС України у Миколаївській області інформує, що за 2021 рік в Братській ОТГ виникло 35 пожеж (на 119% більше ніж за 2020 р.), з них в житловому секторі 10 пожеж (на 66% більше ніж за 2020 р.), матеріальних збитків від пожеж завдано на суму 2217 тис. грн., травмовано 1 особу та загинула 1 особа.
13 Січня, 2022 р., 13:25
З метою практичного застосування законодавства про захист персональних даних,  розроблені фахівцями Секретаріату Уповноваженого Верховної ради України з  прав людини спільно з проектом «Європейський Союз та Рада Європи  працюють разом задля посилення операційної спроможності Омбудсмена у  захисті прав людини» підготовлено навчальний курс «Захист персональних  даних», розміщено за посиланням: https://study.ed-era.com/uk/courses/course/371.