Проведено спільні рейди співробітників ДСНС та поліції в місцях масового відпочинку громадян

Дата: 15.07.2024 13:49

У зв’язку зі спекотною погодою, яка досить тривалий час тримається в нашому регіоні, істотно зростає кількість відпочивальників біля водойм, в паркових та лісових природних масивах, що у свою чергу підвищує ризик виникнення різних надзвичайних ситуацій. Все частіше через нехтування правилами безпеки, трапляються випадки утоплення та виникнення пожеж в природних екосистемах.

З метою попередження вказаних надзвичайних ситуацій 13 та 14 липня силами співробітників Братської 10 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Миколаївській області та Братського відділення поліції №1 Вознесенського РУП ГУНП в Миколаївській області проведено профілактичні рейди в місцях масового відпочинку громадян в селищі Братське, під час яких відпочивальникам було детально роз’яснено правила поводження на водоймах, правила пожежної безпеки в екосистемах та роздано відповідні інформаційні матеріали.

Шановні жителі громади! Звертаємось до вас суворо дотримуватись правил пожежної безпеки та правил поводження на водоймах! Бережіть себе та своїх близьких!