В Братській селищній раді проведено нараду із керівниками сільськогосподарських підприємств громади

Дата: 12.07.2024 13:44

11 липня 2024 року в Братській селищній раді проведено нараду з питань виконання мобілізаційних заходів за участю селищного голови Нелі Собко, начальника п’ятого відділу Вознесенського РТЦК та СП Максима Лисицького та керівників фермерських господарств, сільськогосподарських підприємств громади.

На початку засідання Неля Собко представила присутнім Максима Лисицького, який нещодавно був призначений на посаду начальника 5 відділу РТЦК, окреслила основні напрямки співпраці селищної ради та РТЦК у сфері мобілізації та виконання мобілізаційних завдань.

Максим Лисицький біль детально ознайомив учасників наради з вимогами чинного законодавства стосовно, обліку, призову на військову службу військовозобов’язаних, про поновлення облікових даних, порядок бронювання працівників на підприємствах. Керівник 5 відділу РТЦК надав відповіді та вичерпні роз’яснення на питання учасників засідання, які було задано ними під час обговорення основної теми наради.