У Братському центрі соціальних служб надано юридичну допомогу родині, яка перебуває у складних життєвих обставинах

Дата: 05.07.2024 14:13

05 липня 2024 року директором Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Ліною Гризоглаз та завідувачем Братського бюро правової допомоги Василем Чорновалюком надано консультативну допомогу сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

Фото без опису

В ході бесіди було надано детальні роз’яснення положень чинного законодавства стосовно розірвання шлюбу в судовому порядку, стягнення аліментів на користь неповнолітніх дітей, оформлення пенсії по втраті годувальника на дитину та визначення часу побачень батька з дітьми.

Також з матір’ю проведено бесіду щодо дотримання техніки безпеки на воді дітей, під час літніх канікул та з укладено договір про надання соціальних послуг даній сім’ї.