В Братській селищній раді відзначили вихованців ДЮСШ та їх тренерів, які здобули перше місце на обласних змаганнях по футболу

Дата: 03.07.2024 15:33

На початку червня 2024 року вихованці Братської ДЮСШ вибороли перше місце на змаганнях з футболу на Кубок Віталія Кіма «Разом до перемоги!», організованого Асоціацією футболу Миколаївської області.

З нагоди здобуття перемоги на змаганнях з футболу дитячо-юнацьких команд в Миколаївській області та Дня Конституції України керівництвом Братської селищної ради було відзначено видатні досягнення колективу ДЮСШ. Секретар Братської селищної ради Світлана АГАРКОВА вручила почесні грамоти директору спортивної школи Олександру ЗІНЧЕНКУ, тренерам  Валерію ЗІНЧЕНКУ та Гіві ШАВДАТУАШВІЛІ. Ці прекрасні педагоги присвятили своє життя справі виховання молодого покоління, його фізичного розвитку. Під їх керівництвом вихованці ДЮСШ не раз показували гарні результати та високу майстерність. Юні чемпіони отримали в подарунок по комплекту спортивної форми та футбольні м’ячі.