Продовжується робота мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства

Дата: 24.06.2024 14:53

У Братському центрі соціальних служб забезпечено постійну роботу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства.

Так з 18 по 20 червня 2024 року директором центру Ліною Гризоглаз, практичним психологом Оленою Калініною, фахівцем із соціальної роботи Світланою Силенко здійснено виїзд по Братській селищній раді, під час якого надано консультації постраждалим особам з питання, пов’язаного з протидією домашнього насильства та проінформовано щодо отримання послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових, тощо), направлених на подолання наслідків насильства в сім’ї. В ході спілкування з громадянами представниками Центру надано детальну інформацію про надавачів вказаних послуг, зокрема інших загальних або спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб.

Фото без описуФото без описуФото без опису