Участь в засіданні комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 21.05.2024 18:44

Директор Братського центру соціальних служб Ліна Гризоглаз, фахівець із соціальної роботи Анастасія Ющенко, практичний психолог Олена Калініна 20.05.2024 року взяли участь у виїзному засіданні комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Новомар’ївської громади, яке відбулося на базі Миролюбівського ліцею.

Фото без опису

Основні питання, які були розглянуті під час засідання комісії, це попередження дитячої бездоглядності і безпритульності, ведення індивідуально-профілактичної роботи з неповнолітніми, спрямованої на виправлення їх поведінки, попередження порушення ними громадського порядку та інших прав громадян, а також вчинення нових злочинів. Обговорили питання стану підліткової злочинності та профілактичної роботи щодо попередження поширення негативних явищ у дитячому середовищі та території Новомар’ївської сільської ради.

Після розгляду питань з метою захисту прав та інтересів дітей були прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.

Фото без опису