Виїзна робота мультидисциплінарної команди продовжується

Дата: 18.04.2024 11:21

Протягом квітня 2024 року було здійснено шість виїздів мультидисциплінарної команди на села, для надання перукарських послуг, якими скористались 64 жителя нашої громади. В селах Сергіївка – 12 осіб, Миколаївка – 6 осіб, Петропавлавлівка – 11 осіб, Новоконстантинівка – 13 осіб, Іванівка – 12 осіб, Ульянівка – 10 осіб.

Під час виїзду проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення щодо послуг, які надає територіальний центр з дотриманням Державного стандарту, згідно індивідуальних планів та договорів, укладених між територіальним центром та підопічними.

Виїзна робота мультидисциплінарної команди продовжується, та максимально спрямована на задоволення потреб самотніх громадян та незахищених верств населення.