В Братській громаді проведено спільні навчання по відпрацюванню організації взаємодії по гасінню лісових пожеж та пожеж в екосистемах
10 квітня рятувальники 10 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Миколаївській області спільно із представниками Братського лісництва Філії «Вознесенське лісове господарство» ДП «Ліси України», КП "Водограй", провели спільні навчання по відпрацюванню дій органів управління, сил та засобів цивільного захисту єдиної державної системи цивільного захисту, порядок виконання завдань за призначенням та організації взаємодії по гасінню лісових пожеж та пожеж в екосистемах на базі лісового урочища "Кавказ".
Навчання мали на меті перевірити оперативну готовність особового складу, працівників лісового господарства, органів управління, сили та засобів цивільного захисту єдиної державної системи цивільного захисту, організації взаємодії по гасінню лісових пожеж та пожеж в природних екосистемах.
Під час даного навчання зуміли організувати злагоджену спільну роботу та погасили умовну пожежу. До проведення навчань було залучено 6 одиниць техніки та 12 осіб особового складу.
Рятувальники Братського звертаються до громадян бути обережним з вогнем у лісі, адже відповідальна поведінка є запорукою збереження нашої землі.