Профілактична робота з підлітками
Дата: 09.04.2024 08:28
Кількість переглядів: 153
Директором Братського центру соціальних служб Ліною Гризоглаз, фахівцем із соціальної роботи Анастасією Ющенко, практичним психологом Оленою Калініною спільно з головним спеціалістом служби у справах дітей Вознесенської районної військової адміністрації Валентиною Бєлих проведено профілактичну роботу з підлітком, який проживає в дитячому будинку сімейного типу щодо налагодження зв’язків з членами родини.
Хлопець має проблеми з поведінкою, не реагує на зауваження мами-виховательки. Тож була скликана комісія та проведено профілактичну роботу щодо поведінки хлопця, як в навчальному закладі так і вдома, навчання, дотримання режиму дня та вміння використовувати своє дозвілля.