Підсумки роботи за тиждень

Дата: 05.04.2024 15:47

Вже стало традицією наприкінці робочого тижня підводити підсумки роботи.

В селищній раді продовжуються заходи в рамках двомісячника з благоустрою територій населених пунктів.

Важливою підтримкою для безробітних людей в умовах воєнного стану, є їх участь в оплачуваних суспільно корисних та громадських роботах. У період відсутності постійних робочих місць такі види зайнятості дозволяють залучити безробітних до легальної зайнятості з гарантованим заробітком й розширюють можливість знайти постійну роботу. Братською селищною радою заключні два договори для виконання робіт даного характеру та працевлаштовані з першого квітня 11 осіб з числа безробітних громадян. Водночас, за рахунок суспільно корисних та громадських робіт вирішуються нагальні питання життєдіяльності громади.

На протязі тижня відділом соціального захисту селищної ради:

- прийнято 75 заяв на різні види допомог: державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям, одиноким матерям, допомогу на проживання ВПО, пільгу учасникам бойових дій та інші;

- прийнято 4 заяви на отримання посвідчення особи з інвалідністю;

- прийнято документи 4 багатодітних родин для отримання посвідчень багатодітних батьків та дітей з багатодітних родин;

- прийнято 3 заяв на отримання технічних засобів реабілітації.

Службою у справах дітей селищної ради проводився прийом громадян щодо вирішення питань захисту прав та законних інтересів дітей, під час якого прийнято 9 заявників, яким надано консультації та вирішено питання щодо надання неповнолітній повної цивільної дієздатності в зв’язку із народженням дитини.

Відпрацьовано 4 повідомлення відділення поліції №1 Вознесенського РУП ГУНП в Миколаївській області щодо вчинення психологічного насилля в сім’ях.

Проведено спільний виїзд із Братським центром соціальних служб Братської селищної ради, інспектором ювенальної превенції Вознесенського РУП ГУНП в Миколаївській області по території Шевченківського старостинського округу (села Іванівка, Микільське). Під час виїзду обстежено матеріально-побутові умови проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, проведено роботу з підлітками  щодо недопущення вчинення правопорушень.

Розглянуто документи від 4 громадян з метою встановлення статусів дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Відпрацьовано 2 звернення навчальних закладів щодо повернення дітей на навчання.

Розглянуто звернення 3 заявників щодо надання довідок, які підтверджують родинні зв’язки з дітьми, які прибули на територію Братської селищної ради без законних представників.

Працівники служби у справах дітей взяли участь у 3 судових засіданнях щодо вирішення питань соціального захисту дітей.

Проводилася робота по перевірці умов проживання та виховання дітей в сім’ях опікунів та піклувальників на території Братської селищної ради.

Відділом надання адміністративних послуг та державної реєстрації Братської селищної ради впродовж тижня забезпечено прийом, реєстрацію та видачу документів.

Всього за поточний тиждень надано 128 послуг, зокрема:

54 - з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно;

31 - з реєстрації місця проживання;

7 - з отримання відомостей з Державного земельного кадастру;

6 - реєстрація бізнесу та інші;

30 - послуг «Прихисток» (компенсація за житлово-комунальні послуги за тимчасове розміщення ВПО);

Надано 83 консультації з питань отримання адміністративних послуг.

Підготовлено статистичний звіт до органу статистики, повідомлення про декларування/реєстрацію (зняття) військовозобов’язаних та резервістів.

Надано відомості про періодичне поновлення персональних даних Державному реєстру виборців.

Проводилась актуалізація даних в Реєстрі територіальної громади.

Підготовлено інформації на запити судів,  нотаріусів.

Підготовлено аналітичні матеріали про роботу відділу за І квартал 24р.

Протягом тижня відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Братської селищної ради було проведено наступні заходи:

2 квітня – засідання атестаційної комісії ІІ рівня при ВОКТМС;

3 квітня – відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти з питання фінансування шкіл громади з малою кількістю учнів (обговорення, проблеми, пропозиції);

5 квітня – нарада керівників сільських будинків культури та бібліотечних працівників «Підведення підсумків роботи закладів культури за І квартал 2024 року» обговорення основних орієнтирів діяльності у 2024 році (рекомендації, обмін досвідом, проблеми галузі).