Залучення кандидатів на створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та патронату над дитиною

Дата: 29.03.2024 10:56

Продовжується робота Братського центру соціальних служб щодо проведення інформаційних кампаній стосовно залучення кандидатів на створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та патронату над дитиною.

27 березня 2024 року фахівцями із соціальної роботи Анастасією Ющенко та Світланою Силенко проведено семінар в Братському відділі Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості, в якому взяли участь 11 безробітних осіб. Метою кампанії було зацікавлення учасників щодо створення та функціонування сімейних форм виховання, забезпечення належних умов для зростання в сімейному оточенні дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, шляхом влаштування їх в сім’ю для виховання та спільного проживання.

Разом із учасниками семінару обговорено методи виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Також обговорено забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини. В кінці семінару роздано 22 буклети з інформацією для подальшого звернення бажаючих створити прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу або стати патронатним вихователем.