Івана ВАКУЛІЧА та Миколу ШАФЕЄВА посмертно нагороджено Орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Дата: 29.03.2024 09:35

Указом Президента України Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджено наших земляків, які героїчно віддали своє життя, захищаючи Батьківщину від ворожої навали – Івана ВАКУЛІЧА та Миколу ШАФЕЄВА.

28 березня 2024 року, на початку засідання виконавчого комітету Братської селищної ради, відбулося вручення нагород родичам наших загиблих Героїв. Начальник п’ятого відділу Вознесенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Євген ЛЄВЧЕНКО вручив ордени рідним загиблих – Любові Василівні ВАКУЛІЧ та Валентині Іванівні КАРПЮК. Зі словами співчуття і подяки до рідних звернулась селищний голова Неля СОБКО.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять усіх загиблих захисників України.