Засідання постійних комісій Братської селищної ради

Дата: 22.03.2024 11:29

22 березня 2024 року, в рамках підготовки до тридцять першої чергової сесії Братської селищної ради, відбулися засідання постійних комісій селищної ради.

У спільному засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту, материнства, дитинства, охорони здоров’я, соціального захисту населення, депутатської діяльності, етики, законності та гласності і постійної комісії з питань планувань бюджету, фінансів та економічної реформи Братської селищної ради взяли участь депутати селищної ради – члени комісій, Братський селищний голова Неля Собко, секретар селищної ради Світлана Агаркова, керівники структурних підрозділів селищної ради, начальник ВП № 1 Вознесенського РУП ГУНП в Миколаївській області, підполковник поліції Олександр Марченко, в.о. директора ПТУ-17 Анатолій Решетілов.

До порядку денного засідання було включено наступні проєкти рішень сесії селищної ради:

1. Про хід виконання Програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян по Братській селищній раді на 2021-2026 роки за 2023 рік.

2. Про розгляд клопотання професійно технічного училища № 17 щодо створення на його базі професійного ліцею.

3. Про хід виконання програми розвитку освіти Братської селищної  ради на 2021-2025 роки за 2023 рік.

4. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту Братської селищної ради на 2021-2023 роки за 2023 рік.

5. Про надання згоди на безоплатне прийняття індивідуального визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність Братської селищної ради.

6. Про затвердження Комплексної програми захисту прав дітей Братської селищної ради «Дитинство» на 2024-2027 роки.

7. Звіт про роботу постійних комісій Братської селищної ради за 2023 рік.

8.Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області  який затверджено рішенням дев'ятої сесії восьмого скликання від 27 березня 2021 року № 46.

9. Про створення Органу з питань охорони культурної спадщини на території Братської селищної ради.

10. Про внесення змін до селищного бюджету Братської селищної територіальної громади на 2024 рік.

11. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Братської селищної ради, що підлягають приватизації.

На розгляд членів постійної комісії Братської селищної ради з питань господарської діяльності, підприємництва, земельних відносин, екології, АПК та соціального розвитку села винесено низку земельних питань.

Під час розгляду питань порядку денного було заслухано доповіді посадових осіб, проаналізовано надану ними інформацію та прийнято відповідні рішення щодо винесення даних проєктів на розгляд чергової сесії Братської селищної ради.