Зустріч учнів 10-11 класів Братської громади із колективом Миколаївського національного аграрного університету

Дата: 15.03.2024 08:32

Ми щиро радіємо, коли наші діти розкриваються, діляться своїми думками й емоціями, вчаться взаємодіяти й комунікувати, працювати командою й підтримувати один одного. Тому 14 березня 2024 року для учнів 10-11 класів Братської громади було організовано дружню зустріч із колективом Миколаївського національного аграрного університету. Ініціатором дійства виступила проректор з науково-педагогічної і виховної роботи та підвищення кваліфікації, доктор педагогічних наук, професор Наталя Шарата.

Сюрпризи і невимушена атмосфера сприяли позитивному живому спілкуванню. А нагородження переможців конкурсу «Мотиваційне есе» - учениць Братського ліцею №1Філоненко Софії, Медведенко Єлизавети, Корв’якової Дар’ї наповнило присутніх гордістю за підростаюче покоління.

Родзинкою зустрічі став розіграш сертифікату на право безоплатного навчання на підготовчих курсах до Національного мультипредметного тесту у 2024 році. Щасливчиком став здобувач освіти Братського ліцею №2 - Розумович  Максим. Дякуючи майстерним виконавцям, учасники заходу поринули у світ прекрасного Захоплююче пройшов конкурс для поціновувачів української мови.

Гармонійне поєднання креативності, творчості, практичності й душевної чуйності, презентація співпраці учнівського самоврядування та педагогів, сучасних підходів у розвитку аграрної сфери, можливостей для майбутніх студентів мотивували нашу молодь зробити  перший самостійний крок до здійснення своїх мрій. Колективне фото на згадку ще довго грітиме дитячі душі.

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Братської селищної ради, педагогічні та учнівські колективи щиро дякують представникам Миколаївського національного аграрного університету за мотиваційну і змістовну зустріч.