Робоча поїздка та виїзний прийом громадян Братського селищного голови Нелі Собко в Миколаївському старостинському окрузі громади

Дата: 14.03.2024 15:55

14 березня 2024 року Неля Собко здійснила робочу поїздку до сіл Миколаївка та Петропавлівка Миколаївського старостинського округу та провела особистий виїзний прийом громадян.

Під час проведення особистого прийому жителі села Миколаївка піднімали питання своєчасного розрахунку за оренду земельної ділянки (паю), реабілітації осіб з інвалідністю та учасників російсько-української війни, оренди пасовиськ, забезпечення населення якісним водопостачанням, медичного обслуговування сільського населення, роботи аптечного пункту, ремонту електроопори. По кожному питанню надано вичерпні роз’яснення згідно чинного законодавства та взято на контроль їх вирішення.

Під час бесіди з землекористувачами було обговорено питання надання всебічної допомоги Збройним Силам України. Неля Собко ознайомила присутніх з роботою громадських організацій селищної ради, видом допомоги та її обсягами, які були передані військовим формуванням за час повномасштабного вторгнення.

Під час особистого прийому в селі Петропавлівка громадянами піднімались питання функціонування вуличного освітлення, водозабезпечення, збереження лісових насаджень, зокрема недопущення зміни природоохоронного статусу заповідному урочищу «Хомутець». Усі порушені питання взято на контроль. Стосовно урочища «Хомутець» Неля Собко повідомила, що селищною радою направлено листи до Миколаївської обласної військової адміністрації, Миколаївської обласної ради, Управління екології та природних ресурсів ОВА, Вознесенської районної військової адміністрації, Вознесенської районної ради, Вознесенського лісництва, подякувала жителям Петропавлівки за їх активну позицію.