Святковий настрій для мешканок стаціонарного відділення територіального центру Братської селищної ради

Дата: 11.03.2024 09:40

8 березня 2024 року директор територіального центру Оксана Онопрієнко привітала жіночу половину стаціонару з Міжнародним жіночим днем, побажала здоров'я, мирного неба над головою та та вручила солодкі подарунки і квіти, які люб'язно надали підприємці Роман Лазарук та Тетяна Бондаренко.

Також з подарунками (продукти харчування) до відділення завітали Володимир Суровцев та Світлана Слюсаренко. За що дирекція територіального центру та стаціонарного відділення дуже вдячні цим добрим, щирим людям, які постійно опікуються старшим поколінням.

Цікаву концертну програму для мешканців відділення підготували учні Братського ліцею №1 під керівництвом вчительки музики Катерини Лукашенко та педагога-організатора Тетяни Бєлих. Учениця 10 класу Анастасія Кантолінська та учні 4-А класу дарували присутнім гарний настрій та позитивні емоції.