Підсумки роботи за тиждень

Дата: 08.03.2024 11:58

В кінці робочого тижня підводимо підсумки роботи структурних підрозділів Братської селищної ради.

Братський селищний голова Неля Собко взяла участь в регіональному форумі «Реформа шкільного харчування – пріоритетний та свідомий вибір Миколаївщини». Захід став майданчиком для обговорення актуальних питань впровадження Стратегії реформування системи шкільного харчування у Миколаївській області. Зокрема, удосконалення процедури закупівель, нові моделі харчування, контроль якості харчування дітей, модернізація харчоблоків, забезпечення закладів освіти кваліфікованими працівниками тощо. До нього долучилися заступник Міністра освіти і науки України Андрій Сташків, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім та його заступник Олександр Трайтлі. Онлайн до учасників звернулася Перша леді України Олена Зеленська.

Братська селищна рада розпочала роботу в напрямку забезпечення зайнятості безробітних осіб. Одним із дієвих інструментів для цього є організація суспільно корисних робіт. За поточний тиждень, за направленням Братського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості до даного виду робіт залучено 10 осіб з числа безробітних громадян. Під час участі в суспільно корисних роботах вони долучаються до забезпечення функціонування життєдіяльності громади. Суспільно корисні роботи фінансуються за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Проведено інструктаж з охорони праці із громадянами залученими до суспільно корисних робіт.

Спільно з 5 відділом Вознесенського РТЦК та СП організовано та проведено нараду з питань військового обліку.

Тривають заходи в рамках проведення двомісячника з благоустрою територій громади.

Відділ соціального захисту селищної ради:

- прийнято 92 заяви на різні види допомог: державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям, одиноким матерям, допомогу на проживання ВПО, пільгу учасникам бойових дій та інші;

- прийнято заяви на отримання 3 посвідченнь та 1 довідки членів сімей загиблого;

- прийнято документи 1 багатодітної родини для отримання посвідчень багатодітних батьків та дітей з багатодітних родин;

- прийнято 1 заяву на отримання технічних засобів реабілітації ;

- перевірено та зареєстровано 5 колективних договорів та додатків до них;

- обстежено 7 осіб, які здійснюють догляд на непрофесійній основі за особами з інвалідністю І групи, людьми похилого віку.

Відділом надання адміністративних послуг та державної реєстрації Братської селищної ради забезпечено прийом, реєстрацію та видачу документів.

Всього за поточний тиждень надано 206 послуг, зокрема:

30 - послуг «Прихисток» (компенсація за житлово-комунальні послуги за тимчасове розміщення ВПО);

165 - з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно;

26 - з реєстрації місця проживання, з них 15 витяги;

7 - з отримання відомостей з Державного земельного кадастру;

4 - реєстрація бізнесу та інші;

Надано 86 консультацій з питань отримання адміністративних послуг.

Службою у справах дітей селищної ради під час проведення прийому громадян звернулось 7 заявників щодо вирішення питань захисту прав та законних інтересів дітей, яким надано консультації та вирішено питання дозволів на вчинення правочинів за участю неповнолітніх/ малолітніх дітей.

Відпрацьовано 3 повідомлення відділення поліції №1 Вознесенського РУП ГУНП в Миколаївській області щодо вчинення психологічного насилля в сім’ях.

Спільно з Братським центром соціальних служб, Южноукраїнським відділом державної виконавчої служби у Вознесенському районі, працівниками відділення поліції №1 Вознесенського РУП ГУНП в Миколаївській області проведено роботу по виконанню рішення Братського районного суду.

Розглянуто документи від 4 громадян з метою встановлення статусів дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Відпрацьовано 2 звернення навчальних закладів щодо повернення дітей на навчання.

Перевірено виконання батьківських обов’язків по відношенню до 3 малолітніх дітей.

Проведено роботу щодо підготовки документів на влаштування до державного інтернатного закладу дитини, позбавленої батьківського піклування, яку на даний час направлено до КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Южноукраїнської міської ради.

З нагоди 8 Березня привітали жінок, які проживають у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування та вручили їм подарунки.