Щоденники впевненості для підлітків Миколаївщини. Заповнюйте форму та отримайте інтерактивний блокнот для підтримки підлітків

Дата: 07.03.2024 16:07

Його створив благодійний фонд "Клуб Добродіїв", щоб допомогти підліткам більше дізнатися про себе і те, як справлятися з ситуаціями, які не "ок".

Що робити, коли мене булять? Як я можу відстояти власні кордони? Як порозумітися з однолітками?

Вправи та завдання покликані допомогти підліткам розвинути впевненість та стійкість, показати, як справлятися з різними викликами та куди можна звернутися по допомогу.

То як же отримати блокнот? Алгоритм простий.

1. Заповнюйте форму

2. Вкажіть свій населений пункт та дані для відправки

3. Дочекайтеся смс-підтвердження та хутчіш забирайте посилку.

Важливе!

Щоденник цілком безкоштовний, для підлітків (12-17 років), які перебувають у Миколаївській області.

Розповсюджується на безоплатній основі.

Заповнюйте форму, якщо знаєте чи виховуєте підлітків, які прагнуть розвинути стійкість і віру у себе. Давайте підсилимо їх разом!

Щоденник створено у партнерстві з Plan International, за фінансової підтримки Нідерландської благодійної платформи (Giro555).