В Братській громаді оголошено про проведення двомісячника «За чисте довкілля»

Дата: 01.03.2024 15:35

Виконавчим комітетом Братської селищної ради прийнято рішення «Про проведення місячника з благоустрою та покращення санітарного стану в населених пунктах селищної ради». З 01.03.2024 по 01.05.2024 буде проведено двомісячник «За чисте довкілля», з метою приведення в належний санітарний стан території селища, та старостинських округів, здійснення заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання прибудинкових територій, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів.

Вказаним рішенням виконкому встановлюється єдиний санітарний день «Четвер».

Також, заплановано організувати та провести 21 березня 2024 року (у Всесвітній день землі) і 23 квітня 2024 року (День довкілля) загальний день благоустрою (велику весняну толоку), до яких залучити навчальні заклади, приватні та бюджетні установи, висадити кущі та квіти.

За установами та організаціями, незалежно від форм власності, будуть закріпленні території.

Затверджено заходи по проведенню благоустрою та приведенню до належного санітарного стану населених пунктів Братської селищної ради.

Заходи по проведенню благоустрою та приведенню до належного санітарного стану населених пунктів  Братської селищної ради

З А Х О Д И

Виконавці

Терміни виконання

1

Організувати роботи по приведенню в належний санітарний стан, а також санітарну очистку та благоустрій територій підприємств, установ незалежно від форм власності, торговельних закладів, дворів населення від побутового сміття.

Керівники організацій та установ населених пунктів, власники магазинів, жителі населених пунктів

2

Організувати роботи по приведенню в належний санітарний стан, а також санітарну очистку та благоустрій територій комунальних закладів, установ.

Керівники закладів, установ (ЗЗСО, ЗДО, ЗПО, КП та ін.)

3

Встановити ящики для сміття біля установ, підприємств, організацій та торгівельних закладів.

Керівники організацій та установ населених пунктів, власники магазинів

До 31.04.2024 року

4

Очистити територію  від  сміття та побутових відходів територій, прилеглих до автодоріг, прибудинкових територій та берег річки.

Керівники організацій та установ населених пунктів, жителі населених пунктів, виконком селищної ради

5

Організувати збір та вивіз сміття від осель жителів населених пунктів, заключивши договір з комунальним підприємством

Подвірний обхід депутатами, Виконком селищної ради, КП «Водограй»

6

Організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ на території населених пунктів.

Виконком селищної ради

7

Провести благоустрій сміттєзвалищ для твердих побутових відходів, провести благоустрій під’їздних шляхів до них.

Виконком селищної ради, КП «Водограй»

8

Навести належний порядок на території зупинок громадського транспорту,  парку, стадіону, пам’ятників загиблим односельчанам.

Працівники з благоустрою, школи,закріплені за відповідними обєктами

До 01.05.2024 року

9

Привести в належний санітарний стан території місць поховань (кладовища, Меморіальний комплекс), забезпечити регулярне прибирання та вивіз сміття.

Робітники на  громадських роботах, населення

До 15.04.2024 року

10

З метою недопущення забруднення ґрунту, поверхневого водоносного горизонту і спалаху інфекційних хвороб, категорично заборонити письмовим попередженням,де це вже було зафіксовано і не вжито заходів, відведення стічних вод  від туалетів та гноєсховищ господарських дворів в придорожні канави.

Виконком селищної ради,адміністративна комісія

До 31.03.2024 року

11

Провести профілювання  вулиць селища та старостинських округів комунальних  доріг

Виконком селищної ради,КП «Водограй»

До 31.03.2024 року

12

Провести висадку дерев, кущів та квітів.

Керівники установ та організацій

До  15.04.2024 року

13

Зобов’язати жителів приватного сектору навести належний санітарний стан на подвір’ях та біля дворів.

Жителі населених пунктів

З 01.03. 2024 по 31.04.2024 року, постійно

Попереджаємо мешканців населених пунктів про відповідальність за неналежне утримання прилеглої території. Результати проведених рейдів будуть оприлюдненні в засобах масової інформації на офіційному веб-сайті селищної ради та соціальних мережах.