Нарада з питань роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 01.03.2024 08:57

29 лютого 2024 року проведено робочу нараду за участю директора Братського центру соціальних служб Ліни Гризоглаз, фахівця із соціальної роботи Світлани Силенко та начальника служби у справах дітей Ірини Афанасьєвої, під час якої було обговорено питання щодо подальшої роботи з сім’ями, які проживають на території Братської селищної ради та опинилися в складних життєвих обставинах. Обговорено план роботи з сім’ями та шляхи втілення заходів щодо забезпечення відвідування дітьми навчальних закладів, формування навичок відповідального батьківства та налагодження зв’язків з членами родини.

Під час проведення наради розглянуто клопотання Братського ліцею №2 щодо навчання дитини в закладі. Також розглянуто питання за повідомленням Братського відділення поліції №1 Вознесенського РУП ГУНП в Миколаївській області щодо недопущення вчинення повторних випадків правопорушень неповнолітніми.