Відбулася тридцята позачергова сесія Братської селищної ради

Дата: 29.02.2024 11:32

28 лютого 2024 року відбулася тридцята позачергова сесія Братської селищної ради восьмого скликання.

На початку сесійного засідання відбулася урочиста, але сумна подія. Указом Президента України Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджено наших земляків, які героїчно віддали своє життя, захищаючи Батьківщину від ворожої навали – Шумєєва Миколу Миколайовича, Поліщука Дениса Володимировича, Гривнака Володимира Володимировича. Начальник п’ятого відділу Вознесенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Євген Лєвченко вручив нагороди наших загиблих Героїв їх рідним, яких було запрошено до сесійної зали – Шумєєвій Людмилі Олексіївні, Поліщук Аліні Петрівні та Гривнак Катерині Володимирівні. Зі словами співчуття і подяки до рідних звернулась селищний голова Неля Собко. Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять усіх загиблих на фронтах російсько-української війни.

Розпочавши засідання сесії, Неля Собко ознайомила його учасників з порядком денним, до якого було включено наступні питання:

- про внесення змін до заходів Комплексної Програми профілактики злочинності та вдосконалення  системи захисту конституційних прав і свобод громадян в Братській селищній раді на 2021-2026 роки;

- про затвердження звіту про виконання бюджету Братської селищної територіальної громади та резервного фонду за 2023рік;

- про внесення уточнень до рішення селищної ради від 20.12.2023 року № 8 «Про бюджет Братської селищної територіальної громади на 2024 рік»;

- про внесення змін до бюджету Братської селищної територіальної громади на 2024рік;

- про затвердження Положення про комунальну організацію «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Братської селищної ради Миколаївської області» в новій редакції;

- про затвердження Комплексної програми сприяння оборонній і мобілізаційній готовності Братської селищної ради  на 2024-2025 роки (на період дії воєнного стану);

- низку земельних питань.

Під час розгляду проєктів рішень було заслухано доповіді посадових осіб: начальника відділення поліції № 1 Вознесенського РУП ГУНП в Миколаївській області Олександра МарченкА; начальника фінансового відділу Братської селищної ради Ніли МИРНЕНКО; директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Братської селищної ради Миколаївської області Оксани ОНОПРІЄНКО; начальника відділу організаційно-кадрової, правової роботи та інформаційної діяльності апарату Братської селищної ради Світлани НАДТОЧЕЙ; начальник відділу земельних та екологічних питань та АПК Дмитра НІКІТІНА.

В ході обговорення проєктів рішень сесії депутатами селищної ради було детально вивчено та проаналізовано їх зміст, а також взято до уваги доповіді посадових осіб, які готували дані проєкти. По кожному пункту порядку денного було проведено голосування та прийнято відповідне рішення.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису​​​​​​Фото без опису