Робоча поїздка та виїзний прийом громадян у Новокостянтинівському старостинському окрузі Братської громади

Дата: 23.02.2024 14:52

22 лютого 2024 року відбулася робоча поїздка селищного голови Нелі Собко до сіл Новокостянтинівка та Новоолександрівка Новокостянтинівського старостинського округу Братської громади, яку було проведено у розширеному форматі із залученням керівників відділів та служб селищної ради. До складу робочої групи увійшли керуюча справами, секретар виконавчого комітету селищної ради Альона Шепоренко, начальник відділу соціального захисту Світлана Амросова, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Оксана Засільська, начальник служби у справах дітей селищної ради Ірина Афанасьєва, директор Братського центру соціальних служб Ліна Гризоглаз, практичний психолог центру Людмила Бакуменко.

В селі Новокостянтинівка Неля Собко провела нараду, у якій взяли участь староста Леонід Оридинський, посадові особи селищної ради, фахівці старостинського округу та депутат Вознесенської районної ради Олександр Бачин. Учасниками наради було проаналізовано стан справ на старостинському окрузі, визначено основні проблемні питання.

Під час проведення прийому громадян до селищного голови звернувся житель села Новокостянтинівка Віктор Хізніченко стосовно проведення ремонту даху художньої студії.

Цього ж дня проведено виїзний прийом громадян в селі Новоолександрівка, під час якого до селищного голови надійшло два звернення:

- Олена Юрко підняла питання щодо встановлення в Новоолександрівці дитячого майданчику;

- Альона Нікітіна від імені громади села Новоолександрівка підняла питання щодо покращення стану дорожнього господарства.

Вирішення порушених громадянами питань взято на контроль та надано відповідні доручення.

Під час візиту до старостинського округу начальником служби у справах дітей селищної ради Іриною Афанасьєвою, директором Братського центру соціальних служб Лінаою Гризоглаз, практичним психологом центру Людмилою Бакуменко проведено роботу із сім’ями сіл Новокостянтинівка та Новоолександрівка, які перебувають в складних життєвих обставинах. Обстежено умови проживання, виховання дітей, дотримання пожежної безпеки у побуті та створення належних санітарних умов. Вивчено проблемні питання родин та взято на контроль їх вирішення.