24 лютого – друга річниця повномасштабного вторгнення російської федерації

Дата: 24.02.2024 09:00

24 лютого 2022 року виповнюється два роки з початку повномасштабного вторгнення російської федерації на Україну. Два роки горя, смутку, болі, надії та боротьби.

Два роки маленька Україна протистоїть великій імперії, віддаючи усі свої сили і засоби щоб зупинити ворожу навалу. Найкращі сини і доньки за покликом серця стали на захист не тільки своєї Батьківщини, вони боронять увесь цивілізований світ від темної, безжальної орди.

В цей день ми вшановуємо пам’ять усіх Героїв, які в лавах Збройних Сил України, Національної Гвардії, прикордонників віддали своє життя в ім’я свободи, миру і спокою в нашій країні.

В цей день ми вшановуємо пам’ять невинно убієнних простих людей, чоловіків, жінок дітей, які загинули від «братської любові» під час ракетних ударів, артилерійських обстрілів.

Ми вдячні Силам оборони України за їхній щоденний героїзм, за мирне небо над нашими домівками!

Щиро вдячні підрозділам ДСНС, Національної поліції, медикам, волонтерським організаціям за ваш вагомий внесок у перемогу!

В селищі Братське, у Парку Слави, проведено пам’ятний захід з учнями Братського ліцею№1 «Моя Україна – Героїв країна», учасники якого вшанували пам’ять загиблих захисників нашої Батьківщини та поклали квіти до меморіалу.