Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини виконкому Братської селищної ради

Дата: 29.01.2024 15:39

29 січня 2024 року селищний голова Неля Собко провела засідання комісії з питань захисту прав дитини виконкому Братської селищної ради.

Членами комісії було розглянуто питання стосовно виконання батьківських обов’язків жителькою селища Братське по відношенню до її малолітніх дітей та вивчено доцільність/недоцільність надання висновку про позбавлення батьківських прав.

Розглянувши матеріали справи, вивчивши обставини та ситуацію, яка склалася в родині, заслухавши пояснення громадян, члени комісії прийняли рішення відповідно до чинного законодавства.