Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 25.01.2024 15:33

24 січня 2024 року заступник селищного голови Наталя БЕНЬКОВСЬКА провела засідання виконавчого комітету Братської селищної ради.

До порядку денного засідання було внесено ряд актуальних питань, а саме:

- про виконання бюджету Братської селищної територіальної громади за 2023 рік;

- про розгляд звернень громадян щодо надання пільг на сплату за відвідування ЗДО;

- про організацію та проведення громадських робіт в межах території Братської селищної територіальної громади на 2024 рік;

- про надання статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних  конфліктів.

- про надання матеріальної допомоги;

- про забезпечення якісного питного водопостачання населення;

- про розгляд клопотання комунального підприємства «Водограй» Братської селищної ради щодо затвердження тарифів на транспортні послуги;

- про стан роботи з управлінням персоналом апарату селищної ради;

- про підсумки роботи зі зверненнями громадян у Братській селищній раді за 2023 рік;

- про стан виконавської дисципліни в Братській селищній раді по роботі з документами у 2023 році;

та інші.

Із зазначених питань заслухано доповіді керівників структурних підрозділів селищної ради: Ніли МИРНЕНКО – начальника фінансового відділу селищної ради; Світлани НАДТОЧЕЙ – начальника відділу організаційно-кадрового, правового забезпечення та інформаційної діяльності апарату селищної ради; Ірини АФАНАСЬЄВОЇ – начальника служби у справах дітей селищної ради; Світлани АМРОСОВОЇ – начальника відділу соціального захисту селищної ради; Миколи АГАРКОВА – начальника відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та НС селищної ради; Олександра СКРИПНИКА – директора КП «Водограй»; Галини ГРОМИК – спеціаліста загального відділу апарату селищної ради.

За результатами розгляду питань порядку денного прийнято відповідні рішення.