Нарада зі старостами старостинських округів селищної ради

Дата: 25.01.2024 15:06

24 січня 2024 року Неля СОБКО провела нараду зі старостами старостинських округів Братської територіальної громади. У засіданні взяли участь заступник селищного голови Наталя БЕНЬКОВСЬКА, секретар селищної ради Світлана АГАРКОВА, керуюча справами, секретар виконавчого комітету селищної ради Альона ШЕПОРЕНКО, начальник п’ятого відділу Вознесенського РТЦК та СП Євген ЛЕВЧЕНКО, керівники структурних підрозділів апарату селищної ради.

На розгляд учасників наради винесено низку важливих питань, зокрема:

- Про виконання мобілізаційних заходів;

- Про забезпечення якісного питного водопостачання населення та утримання в належному стані джерел водопостачання;

- Про стан мобілізації  місцевих податків і зборів до бюджету Братської селищної територіальної громади за 2023 рік та завдання на 2024 рік;

- Про сплату боржниками МПЗ за земельні ділянки приватної вланості за 2023 рік;

- Про призначення та виплату компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі;

- Про функціонування Пунктів незламності;

- Про співпрацю з Данською Радою у Справах Біженців щодо отримання одноразової фінансової виплати на закриття потреб опалення;

- Про проведення благоустрою на території громади.

З даних питань з доповідями виступили: начальник п’ятого відділу Вознесенського РТЦК та СП Євген ЛЕВЧЕНКО; начальник відділу містобудування, архітектури, розвитку інфраструктури та НС селищної ради Микола АГАРКОВ; начальник фінансового відділу селищної ради Ніла МИРНЕНКО; начальник відділу земельних та екологічних питань, економіки та АПК селищної ради Дмитро НІКІТІН; начальник відділу соціального захисту селищної ради Світлана АМРОСОВА; заступник голови селищної ради Наталя БЕНЬКОВСЬКА.

За результатами розгляду питань порядку денного визначено пріоритетні  напрямки роботи, сформовано першочергові завдання та надано відповідні доручення посадовим особам.