Відбулося спільне засідання постійних комісій Братської селищної ради

Дата: 13.12.2023 10:45

В рамках підготовки до проведення двадцять дев’ятої чергової сесії Братської селищної ради відбулося спільне засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту, материнства, дитинства, охорони здоров’я, соціального захисту населення, депутатської діяльності, етики, законності та гласності і постійної комісії з питань планувань бюджету, фінансів та економічної реформи селищної ради.

Участь у засіданні постійних комісій взяли депутати селищної ради – члени даних комісій, селищний голова Неля Собко, секретар селищної ради Світлана Агаркова, заступник селищного голови Наталя Беньковська, керуючий справами, секретар виконавчого комітету селищної ради Альона Шепоренко, керівники структурних підрозділів, установ та організацій селищної ради.

На розгляд членів постійних комісій винесено проєкти рішень двадцять дев’ятої чергової сесії Братської селищної ради, які стосувались питань:

- звіту голови Братської селищної ради про роботу за 2023 рік;

- затвердження Програми розвитку культури в Братській селищній раді на 2024-2027 роки;

- затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Братської селищної ради на 2024-2025 роки;

- внесення змін до Програми «Дітям Братської селищної ради - безпечне харчування на 2021-2024 роки»;

- продовження терміну дії Програм з інфекційного контролю КНП «Братський центр первинної медико-санітарної допомоги Братської селищної ради» та КНП «Братська лікарня» на 2024-2025 роки;

- затвердження Цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Братської селищної ради на 2024-2028 роки;

- затвердження бюджет Братської селищної територіальної громади на 2024 рік;

- щодо організації роботи закладів освіти, культури в період воєнного стану при дистанційній формі роботи;

- затвердження Плану роботи Братської селищної ради на 2024 року;

- про граничне співвідношення батьківської плати за харчування закладів дошкільної освіти селищної ради та встановлення вартості харчування учнів закладів загальної середньої освіти;

- внесення змін до складу виконавчого комітету Братської селищної ради;

та інші.

Заслухавши доповіді селищного голови, керівників структурних підрозділів, установ та організацій селищної ради, депутатами селищної ради прийнято відповідні рішення.