В Братській громаді проведено тренінг на тему «Міждисциплінарна взаємодія у процесі супроводу сімейних форм виховання»

Дата: 27.11.2023 11:15

17 листопада 2023 року фахівцями Миколаївського обласного центру соціальних служб на території Братської селищної ради проведено тренінг на тему «Міждисциплінарна взаємодія у процесі супроводу сімейних форм виховання».

Участь у заході взяли представники Братського центру соціальних служб, служби у справах дітей Вознесенської районної військової адміністрації, інспектор з ювенальної превенції, начальники відділів соціального захисту населення, служб у справах дітей Братської селищної та Новомар’ївської сільської рад, педіатр КНП Братського ЦПМСД, психологи ліцеїв, батьки прийомних сімей та опікунів/піклувальників. Під час проведення тренінгу було відпрацьовано навички взаємодії між суб’єктами соціальної роботи у процесі супроводу сімейних форм виховання, діяльності команди спеціалістів під час створення та підтримки функціанування прийомної сім’ї/ДБСТ, сімей опікунів/піклувальників в найкращих інтересах дитини.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису