Засідання постійних комісій Братської селищної ради

Дата: 16.11.2023 14:51

В рамках підготовки до проведення двадцять сьомої позачергової сесії Братської селищної ради відбулося спільне засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту, материнства, дитинства, охорони здоров’я, соціального захисту населення, депутатської діяльності, етики, законності та гласності і постійної комісії з питань планувань бюджету, фінансів та економічної реформи Братської селищної ради та засідання постійної комісії Братської селищної ради з питань господарської діяльності, підприємництва, земельних відносин, екології, АПК та соціального розвитку села.

Участь у засіданнях взяли депутати селищної ради – члени постійних комісій, селищний голова Неля СОБКО, секретар селищної ради Світлана АГАРКОВА, заступник селищного голови Наталя БЕНЬКОВСЬКА, керівники структурних підрозділів селищної ради, керівник КП «Водограй» Олександр СКРИПНИК.

Членами комісіїй було розглянуто проєкти рішень селищної ради, заслухано доповіді посадових осіб з наступних питань:

- Про затвердження Програми підтримки військових частин Збройних Сил України на 2023-2025 роки.

Доповідач: Світлана НАДТОЧЕЙ - начальник відділу організаційно-кадрової, правової роботи та інформаційної діяльності.

- Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Водограй» Братської селищної ради на 2021-2025 роки.

Доповідач: Олександр СКРИПНИК – директор КП « Водограй».

- Про затвердження проєктно-кошторисної документації.

Доповідач: Світлана МАЛОКОСТ – начальник фінансово-господарського відділу апарату селищної ради.

- Про затвердження структури та чисельності апарату Братської селищної ради.

- Про внесення змін до селищного бюджету Братської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Доповідач: Ніла МИРНЕНКО – начальник фінансового відділу селищної ради.

- Про внесення змін до складу виконавчого комітету Братської селищної ради.

Доповідач: Неля СОБКО – селищний голова

Під час розгляду земельних питань заслухано доповіді начальника відділу земельних та екологічних питань та АПК Дмитра Нікітіна.

В ході обговорення питань порядку денного, взявши до уваги інформацію посадових осіб, депутатами схвалено розгляд даних проєктів рішень на двадцять сьомій позачерговій сесії Братської селищної ради.