ВАТ «Миколаївобленерго» повідомляє про планові відключення електроенергії!

Дата: 09.11.2023 09:04

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на електричній мережі тимчасово буде призупинено електропостачання абонентів!

13.11.2023 року з 08:00 по 17:00

смт Братське: вул. Нагорна, Склад, вул. К. Карого, вул. Пушкіна, вул. Промислова, вул. Чкалова, пров. Сонячний, пров. Північний, пров. Сінний, вул. Миру, вул. Лісова, вул. Сухомлинського, вул. Толстого, вул. Тургенєва, вул. І. Франка, вул. Перемоги, вул. Кушнікова, вул. Шевченка, пров. Лікарняний, вул. Шкільна, пров. Шкільний, вул. Волкова, вул. Вороніна, вул. Тобілевича, вул. Бенардоса, вул. Садовського, вул. Живковича, вул. Саксаганського, пров. Парковий, вул. Фархутдінова, вул. Ломоносова, вул. Заводська, вул. Космонавтів, вул. Б. Хмельницького, вул. Виноградна, вул. Горького, вул. Ковпака, вул. Мостова, вул. Гоголя, вул. Зарічна, вул. Зої Космодем'янської, вул. Матросова, пров. Європейський, вул. Дружби, вул.

Набережна, пров. Луговий, вул. Лермонтова, вул. Чернишевського, пров. Некрасова, вул. Некрасова, вул. Островського, вул. Лікарняна, вул. Комарова, вул. Молодіжна, вул. Гагаріна, пров. Кооперативний.

село Антонове: вул. Лісова, вул. Молодіжна,

вул. Степова, вул. Паркова, вул. Мостова,