28 жовтня - День визволення України від нацистських загарбників

Дата: 28.10.2023 11:20

28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від нацистських загарбників. У цей день ми вшановуємо пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, мільйонів людей, що постраждали від дій фашистських окупантів, а саме головне – віддаємо шану ветеранам Другої Світової війни, які дожили до наших днів та є для нас прикладом мужності, відваги, жертовності та любові до Батьківщини.

У ході визволення України силами чотирьох Українських фронтів з січня 1943 року по жовтень 1944 року було проведено серію блискучих наступальних операцій, в результаті яких 28 жовтня 1944 року війська перейшли сучасний кордон України.

В День визволення України від загарбників, ми із сумом та гіркотою згадуємо про події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної Української родини.

Директор Братського музею імені М.М. Радкевича Валентина Богдан провела годину пам’яті для учнів 5 – 6 класів Братського ліцею № 2. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв нацизму і поклали квіти до пам’ятника визволителям.