Відбулася двадцять шоста позачергова сесія Братської селищної ради

Дата: 11.10.2023 14:28

11 жовтня 2023 року відбулася двадцять шоста позачергова сесія Братської селищної ради, яку провела селищний голова Неля Собко. Крім депутатів селищної ради участь у сесійному засіданні взяли секретар селищної ради Світлана Агаркова, заступник селищного голови Наталя Беньковська, керівники структурних підрозділів селищної ради.

До порядку денного було внесено проєкти рішень, які попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій селищної ради, а саме:

- про затвердження Програми увічнення пам'яті захисників і захисниць України, жертв воєн та політичних репресій у Братській селищній раді на 2024-2027 роки Вознесенського району;

- про внесення змін до Комплексної Програми «Здоров'я нації» на 2021-2025 роки Братської селищної ради;

- про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Братської територіальної  громади на 2021-2023 роки;

- про внесення змін до Цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Братської селищної ради на 2021-2023 роки;

- про внесення змін до бюджету Братської селищної територіальної громади на 2023 рік;

- про вжиття заходів  щодо організації протипожежного захисту закладів освіти  Братської селищної ради;

- звіт про роботу комунального закладу Братського будинку культури Братської селищної ради за 2021-2023 роки;

- низку земельних питань.

Під час розгляду проєктів рішень депутатами заслухано доповіді посадових осіб селищної ради та інших установ і організацій: Оксани ЗАСІЛЬСЬКОЇ - в.о. начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області; Наталі БЕНЬКОВСЬКОЇ – заступника селищного голови; В’ячеслава КОХАНОВСЬКОГО – головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, розвитку інфраструктури та надзвичайних ситуацій; Ніли МИРНЕНКО – начальника фінансового відділу селищної ради; Дмитра Нікітіна – начальника відділу земельних та екологічних питань та АПК; Світлани ГРИЦАН – директора комунальної установи «Братський центр фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти, культури, туризму, молоді та спорту Братської селищної ради; Володимира ДулебськОГО – директора комунального закладу «Братський будинок культури» Братської селищної ради.

За результатами обговорень кожного питання, взявши до уваги доповіді посадових осіб, депутатами було ухвалено відповідні рішення.