Нарада з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій територіальної громади

Дата: 02.10.2023 10:05

Робочий тиждень в Братській селищній раді традиційно розпочато з апаратної наради з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій Братської територіальної громади, яку провела селищний голова Неля Собко.

На засіданні були підведені підсумки роботи за минулий тиждень, визначено основні завдання на наступний. Керівництвом селищної ради, спільно з представниками її виконавчих органів та інших посадових осіб, було розглянуто та обговорено низку важливих питань, зокрема:

- виконання плану з надходжень до бюджету селищної ради;

- роботи із землекористувачами щодо сплати ними податків на землю та своєчасної виплати орендної плати;

- забезпечення роботи Пунктів незламності в умовах можливого дефіциту електроенергії, викликаного обстрілами інфраструктури;

- організації харчування в навчально-виховних закладах громади;

- облаштування класів безпеки;

- реконструкції Парку Слави;

- підготовки до проведення чергового засідання виконавчого комітету селищної ради;

- дотримання виконавської та трудової дисципліни.

За результатами розгляду питань, проведено аналіз стану справ та надано відповідні доручення.