Об’їзд сімей Кривопустоського старостинського округу, які перебувають у складних життєвих обставинах
Директором Братського центру соціальних служб Братської селищної ради Ліною Гризоглаз та начальником служби у справах дітей Братської селищної ради Іриною Афанасьєвою здійснено об’їзд сімей Кривопустоського старостинського округу, які перебувають у складних життєвих обставинах, в тому числі, де виховуються діти до року.
Проведено профілактичну роботу з даними сім’ями та надано соціальні послуги, які відповідають їх потребам.
Проведено бесіду з батьками щодо належного догляду за дітьми, ведення здорового способу життя та своєчасного лікування дітей, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання в будинку, оформлення соціальних виплат. Також центром була надана допомога у проходженні медичного обстеження дітей із заключенням декларації з сімейним лікарем.
У зв’язку з неналежним виконанням батьківських обов’язків, порушенням санітарно-гігієнічних умов проживання та постійним зловживанням матір’ю алкогольними напоями одну із сімей запрошено на комісію служби у справах дітей, для подальшого вирішення долі дітей, яка відбудеться 28.09.2023 року.