Відбулися засідання постійних комісій Братської селищної ради

Дата: 27.09.2023 14:11

В рамках підготовки до чергової сесії Братської селищної ради 27 вересня 2023 року відбулися засідання постійних депутатських комісій селищної ради.

Спільне засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту, материнства, дитинства, охорони здоров’я, соціального захисту населення, депутатської діяльності, етики, законності та гласності і постійної комісії з питань планувань бюджету, фінансів та економічної реформи Братської селищної ради провели голови комісій Наталя Закомірна та Роман Підборський. Засідання постійної комісії Братської селищної ради з питань господарської діяльності, підприємництва, земельних відносин, екології, АПК та соціального розвитку села провів її голова Олександр Мисліцький.

В роботі комісій взяли участь селищний голова Неля Собко, секретар селищної ради Світлана Агаркова, заступник селищного голови Наталя Беньковська, керівники структурних підрозділів та установ селищної ради, керівник Братської державної податкової інспекції Людмила Власенко.

На розгляд членів комісій винесено проєкти рішень двадцять п’ятої чергової сесії Братської селищної ради. Кожен проєкт рішення було детально розглянуто та заслухано доповіді посадових осіб з кожного питання. По кожному питанню за результатами його обговорення було прийнято рішення щодо винесення його на розгляд сесії.

Під час спільного засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту, материнства, дитинства, охорони здоров’я, соціального захисту населення, депутатської діяльності, етики, законності та гласності і постійної комісії з питань планувань бюджету, фінансів та економічної реформи Братської селищної ради депутатами селищної ради було піднято ряд важливих питань, зокрема:

- дотримання правил безпеки об’єктами торгівлі та сфери обслуговування населення під час «повітряної тривоги»;

- вирішення питання безпритульних домашніх тварин;

- вжиття заходів до незаконно встановлених об’єктів;

- озеленення територій населених пунктів.

За результатами обговорення дані питання взято на розгляд для подальшого вирішення.