Зустріч з родинами полонених військовослужбовців, які проживають в Братській громаді

Дата: 19.09.2023 09:15

13 вересня 2023 року в Братській територіальній громаді відбулася зустріч з родинами полонених військовослужбовців, участь в якій взяли регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Миколаївській області Вадим Жепало, голова Вознесенської районної ради Спартак Гукасян, представник Миколаївського обласного центру комплектування та соціальної підтримки Наталія Адвент, заступник Братського селищного голови Наталя Беньковська та представники соціальних служб Братської селищної ради.

Під час зустрічі члени родин полонених військовослужбовців були проінформовані про діяльність Координаційного штабу та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо звільнення з полону військовослужбовців ЗСУ та цивільних осіб, алгоритми роботи Південного регіонального центру та порядок звернення за консультаційною, юридичною та психологічною допомогою, механізми внесення інформації про місцезнаходження військовополонених або про стан їхнього здоров'я до Особистого кабінету, повноваження територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки щодо комунікації з родинами військовослужбовців.

По закінченню зустрічі з рідними наших захисників, проведено індивідуальні бесіди, надано консультації та роз'яснення з особистих питань.