В Братській громаді піднято Державний прапор України

Дата: 23.08.2023 09:31

З нагоди Дня Державного прапора України в Братській територіальні громаді урочисто підняли український прапор.

У зв’язку з повномасштабною збройною агресією російської федерації та загрозою ракетних обстрілів усієї території України, прийнято рішення не проводити масових заходів, та все одно, в Братській громаді урочистості з нагоди свята відбулися. Працівники селищної ради, на чолі з заступником селищного голови Наталею Беньковською, та інші небайдужі громадяни взяли участь у цій урочистій події.

У своєму привітальному слові до учасників зібрання Наталя Беньковська наголосила на важливості цього свята для кожного українця, адже під кольорами нашого стяга найкращі сини і доньки України щоденно героїчно захищають свободу і незалежність нашої Батьківщини, мир і спокій в наших домівках. Побажала присутнім та усій України миру і перемоги, щоб наступне свято Державного Прапора та День Незалежності України ми святкували у мирній державі. Щоб завжди у рідному небі майоріли дорогі кожному серцю кольори рідного прапора.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх українських героїв, які полягли на фронтах цієї кривавої і безглуздої війни.

І ось настав найурочистіший момент – підняття Державного прапора. Цю почесну місію виконали військовослужбовці нашої громади Антон Зайченко та Ігор Якубенко.