Заходи з відзначення Дня Державного прапора України та Дня Незалежності

Дата: 22.08.2023 11:06

У зв’язку із збройною агресією російської федерації та постійною загрозою ракетних обстрілів усієї території України, прийнято рішення щодо обмеження проведення масових заходів за участю великої кількості людей.

В нашій громаді на честь свята закладами культури та освіти буде виготовлено та розміщено в соціальних мережах патріотичні відеоролики, присвячені цим визначним датам.

23 серпня 2023 року о 10.00 в Братській бібліотеці відбудеться презентація книги Еміля Дуброва.

В селищі Братське та в усіх старостинських округах громади відбудеться урочисте підняття Державних прапорів України.

24 серпня 2023 року в Свято-Миколаївському храмі буде проведено молебень за Україну та український народ.

29 серпня 2023 року з нагоди Дня пам’яті захисників України відбудуться благодійні виставка і концерт «Разом до перемоги» на Підтримку Збройних Сил України.