Увага! Діють карантинні обмеження у зв’язку з виявленням випадку сказу тварин

Дата: 15.08.2023 13:36

Відповідно до рішення надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вознесенській райвійськадміністрації, у зв’язку із зареєстрованим випадком  нападу дикої тварини, зараженої сказом, оголошено неблагополучним пунктом щодо сказу тварин та запроваджено карантинні обмеження на територію с. Антонове, Братської селищної ради Вознесенського району з 14.08.2023р.

Також, відповідно до рішення вказаної комісії, населені пункти Братської селищної ради Вознесенського району: смт. Братське, с. Веселий Розділ, с. Шевченко, с. Іванівка, с. Новоолександрівка, с. Висока Гора, с. Зелений Яр оголошено, як такі, що знаходяться в межах загрозливої зони неблагополучного пункту щодо сказу тварин з 14.08.2023р.