Відбулося засідання адміністративної комісії Братської селищної ради

Дата: 15.08.2023 10:32

14 серпня 2023 року під головуванням Олега Височина відбулося чергове засідання адміністративної комісії Братської селищної ради.

На розгляд членів комісії було винесено три протоколи про адміністративні порушення, що надійшли від Братського відділення поліції №1 Вознесенського РУП та заяви громадян стосовно порушення правил благоустрою населених пунктів.

Членами комісії додатково розглянуто випадки незаконної торгівлі біля території ринку.

На засідання комісії було запрошено громадян, що вчинили порушення, яким було роз’яснено вимоги чинного законодавства стосовно здійснення торгівлі та надано рекомендації щодо впорядкування дозвільних документів.

За результатами розгляду матеріалів справ та заслухавши пояснення запрошених громадян, членами комісії прийнято виважені рішення відповідно до діючого законодавства України.